My Little Pony

everyone-together-my-little-pony-friendship-is-magic-29790647-813-6061V roce 2012 jsem se začal dívat na animovaný seriál My Little Pony: Friendship is Magic. Je to v podstatě ten nejlepší televizní seriál všech dob a to jsem viděl hodně seriálů. Před rokem 2011 byla značka My Little Pony zaměřena primárně na malé holky – a seriál na prodávání hraček, samozřejmě. To je sice formálně stále pravda, ale se čtvrtou „generací“ televizního seriálu se něco změnilo.

Autorka, Lauren Faust, úspěšně vytvořila seriál, který zaujal nejen malé holky a nejen jejich rodiče, ale také obrovské a nečekané publikum. Seriál nyní sledují – zhruba půl na půl – původní očekávané publikum, a mladí lidem mezi 15 a 30 lety.

Lidé se snaží přijít na různé důvody, proč se toto stalo.

Co se týče mě, líbí se mi písničky, animace, hlasy, ale hlavně upřímnost a chování všech postav. Poučení mnohých epizod ke mně promlouvá a donutilo mě vylepšit své chování.

Navíc se kolem seriálu zformovala výjimečná komunita. Fanoušci vytváří masivní množství obrázků, fanfikce, komiksů, animace, písniček, hudby a počíačových her. To množství je skutečně obrovské – nejznámější fanouškovská stránka, Equestria Daily, publikuji pět nejlepších hudebních kousků každý den!

Dospělí fanoušci My Little Pony se nazývají bronies (spojení anglických slov bropony).

Doporučuji se podívat na následující adresy:

NEDÍVEJTE se na seriál v češtině. Pokud si myslíte, že český překlad vašeho oblibeného televizního seriálu byl špatný, nevíte ještě nic o tom, jak špatný překlad vlastně vypadá.

Napsat komentář